Datum: 16.09.2021

Projev na proticovidistické demonstraci v Brně 12. 9. 2021

Důvod, proč Ministerstvo zdravotnictví obtěžuje děti nucením k očkování a testování, je číslo 23 000 000. To je počet vakcín, které vláda objednala, aby vytvořila kšeft pro obchodníky s vakcínami.

To vše pro stát, který má 10 milionů obyvatel. Je od počátku zřejmé, že přes vládní mediální masáž a korupci některých médií, část obyvatel propagandě, ať v minulosti nacistické, komunistické a dnes covidistické nepodlehne.

Ten, kdo takové zbytečné množství vakcín objednal, je u mne zloděj, protože je jasné, že se nemohou očkovat malé děti, a očkování odmítne značná část obyvatel. Pro náš stát by stačilo 14 milionů vakcín a stejně by ještě zbylo. Vše ostatní je zlodějna, kterou stát zaplatí dvakrát. Jednou při nákupu a podruhé při likvidaci vakcín.

Ti, co tuto zlodějnu spáchali, se bojí se, že budou odhaleni. Bojí se, že po volbách nastoupí vláda, která odmítne pokračovat v covidistickém rozkrádání státních peněz a bude se vyšetřovat. Proto vytváří tlak na to, aby se něco ještě z oněch zbytečných vakcín vyočkovalo a škoda nebyla až tak obrovská. Jde o snahu zamést stopy zločinu za pomoci mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví, přestože se ví, že i očkování lidé mohou covid přenášet, a přestože i neočkovaní mohou mít protilátky na covid.

Na jaře bylo za testy dětí vyhozeno téměř 6 miliard korun, záchyt pozitivních nakažených byl 0,4 promile. Tedy cena za vyhledání jednoho s virem, který byl často zdravý, případně měl slabou rýmu, byla téměř 600 000 Kč.  To se opakovalo i v září 2021. To se na Ministerstvu zdravotnictví nestydí, že nutí děti do zbytečných a drahých testů?

Vzpomeňme si, jak se konají sbírky na těžce nemocné děti, jejichž léčba je tak drahá, že ji odmítá zdravotní pojišťovna zaplatit. Takže lidé sbírají na nemocné děti, na které vláda nemá peníze, a přitom se miliardy vyhazují za zbytečné testování dětí zdravých. Testování nezákonně vynucují i někteří zaměstnavatelé jako Škoda Auto, Česká spořitelna, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně či Úřad pro ochranu hospodářské soutěže.

Ani před rokem 1989 si nepamatuji situaci, že by rozkrádačku státních peněz chtěl někdo zakrýt nátlakem na rodiče skrze jejich děti, aby sebe i je nechali očkovat. Děti to však umí přesně a vtipně odhadnout. Mám syna, který chodí do 7 třídy. A co si o tom myslí, vystihuje jedna věta, kterou si děti na základní škole říkají: „Babiše do koše, Vojtěcha do locha.“.

Díky, že jste přišli, a díky televizi Raptor za přímý přenos.

Videozáznam projevu Zdeňka Koudelky na demonstraci v Praze 5. 9. 2021.

Záznam demonstrace v Brně 12. 9. 2021, facebook Raptor-TV.

[ zpět ]